مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» سونی 11 بازی اول را برای PlayStation 5 ارائه می دهد

سونی 11 بازی اول را برای PlayStation 5 ارائه می دهد

دیروز ، سونی کنفرانس جدیدی را برگزار کرد تا جزئیات PS5 و چندین بازی از جمله Spider-Man Miles Morales ، God Of War 2 یا Black Ops Cold War را ارائه دهد.


دیروز ، سونی به آماده سازی برای عرضه آینده PS5 و چندین بازی که در کنسول منتشر می شود ، پس از راه اندازی یا بعد از آن در سال 2021 ادامه داد. Opus بسیار خوب PS4 که در سال 2018 منتشر شد. بازی انحصاری جدید PlayStation با ماجراجویی Spider-Man: New Generation متمرکز خواهد شد. این یکی واقع گرایی بلوفی است ، در خط عالی بازی آخر و قرار است از طریق دنباله طولانی گیم پلی تحویل داده شود.


دومین بازی مورد انتظار اعلام رسمی شدن بازی God Of War 2 Ragnarok است. در اینجا ، هیچ تعجب آور واقعی وجود ندارد زیرا دنباله آن کاملاً قابل پیش بینی بود. در حال حاضر هیچ تصویری از بازی درز نخواهد کرد ، زیرا سونی به سادگی از تریلر کوتاهی با عنوان بازی و همچنین نسخه 2021 رونمایی کرده است.


در مرحله بعدی ، سونی از تریلر جدید Resident Evil 8 Village رونمایی کرد. این ما را به فضای تاریک و تاریک این دهکده ناسالم که در آن عرفان و جانوران هیولایی باهم برخورد می کنند بازمی گرداند. این بازی در شجره اپوس هفتم قرار گرفته و نسب افسانه ای را در بهترین کار خود قرار می دهد: ترسناک. Resident Evil 8 Village در سال 2021 راه اندازی می شود.


ما به جنگ سرد Black Ops می رسیم که انتظار می رود در تاریخ 13 نوامبر ، تاریخ انتشار PS5 باشد. این اپ جدید Call of Duty از چندین نوآوری و یک سناریوی بسیار کار شده بیشتر به ویژه با یک کمپین واقعی تک نفره رونمایی می کند. ویدئویی با ترکیب تریلر و گیم پلی ارائه جزئیات کمی بیشتر از اولین بازی جنگی PS5.


سونی همچنین جزئیات دنیای باز را بر اساس دنیای هری پاتر ، Final Fantasy XVI جدید یا نسخه بازسازی شده 4K روح کلاسیک Demon's Souls ارائه داد. سه بازی از آنها می توانید تریلرها یا گیم پلی بازی را در زیر کشف کنید. سرانجام ، PlayStation 5 همچنین میزبان Horizon Forbidden West خواهد بود در حالی که Resident Evil Village و Deathloop در سال 2021 وارد بازار می شوند ، بنابراین ادامه می یابد ، اما زمان زیادی برای انتظار این بازی ها و کنسول جدید باقی نمی ماند. از سونی

تگ ها :   پلی استیشن 5 PS5
فرم ارسال نظر  ساخت وبلاگ تبلیغاتی  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


رپورتاژ آگهی دائمی در بلاگسازان با 3 لینک فالو رپورتاژ آگهی دائمی در بلاگسازان با 3 لینک فالو مشاهده