مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» آخرین فیلم کریستوفر نولان "Tenet" در حال حاضر مورد توجه بین المللی قرار گرفته است

آخرین فیلم کریستوفر نولان


در بحبوحه یک بحران سلامتی ، طرفداران سینما روز چهارشنبه برای تماشای فیلم "THE" در اواخر تابستان به سینماهای لندن رفتند: "Tenet" ، فیلم بین جاسوسی و داستان های علمی ، امضای شاهزاده جعبه - دفتر كریستوفر نولان ، به عنوان مسیح انتظار داشت كه بخشی را كه توسط بیماری همه گیر افسرده شده است ، احیا كند.


برای یک بار هم که شده ، این فیلم در بیش از 70 کشور جهان منتشر شده است ، بیشتر در قاره کهن ، قبل از ایالات متحده ، جایی که برادران وارنر. در آخر هفته تعطیلات مهم روز کارگر ، با انتشار 3 سپتامبر ، ساخته می شود.


این بلاک باستر 200 میلیون دلاری پس از چندین بار به تعویق انداختن ، تنها مورد در نوع خود است که اکنون جرات انتشار آن را دارد. به عنوان مثال ، دیزنی ترجیح داد از جعبه صفحه نمایش بزرگ محصول پرچمدار خود ، "مولان" ، که به سیستم عامل ها هدایت می شد ، بگذرد. و به نظر می رسد این فیلم به وعده های خود عمل می کند: در حال حاضر 53 میلیون دلار در خارج از کشور درآمد کسب کرده است.


این فیلم قوی ترین شروع را در انگلستان داشت و در آنجا 7.1 میلیون دلار فروش کرد. "تنت" آخر هفته در 41 بازار بین المللی از جمله فرانسه (6.7 میلیون دلار) ، کره (5.1 میلیون دلار) و آلمان (4.2 میلیون دلار) راه اندازی شد. آخر هفته آینده ، فیلم برادران وارنر در ایالات متحده ، روسیه و چین به نمایش در می آید.

وی گفت: "این واقعاً یک فیلم عالی است" برای برگرداندن مخاطبان به سینماها ، که بازگشایی آن از اوایل ژوئیه در انگلیس آغاز شد ، با مصاحبه AFP. "افرادی که می آیند می گویند برمی گردند ، این عالی است." برای کوین توسین ، آشپز 31 ساله فرانسوی ساکن لندن ، این اولین سفر به سینما از زمان رفع قفل بود. وی به خبرگزاری فرانسه گفت: "من دیدم که آنها تنت را نشان می دهند و کنجکاو هستم."


این فیلم حتی می توانست روی یک سفیر معتبر حساب کند: در یک فیلم کوتاه منتشر شده در توییتر ، تام کروز ستاره آمریکایی گفت که فیلم را "که" او را در ماسک در لندن پوشانده بود "دوست داشت" ، بازگشت به یک سالن سینما "، راهی برای تشویق تماشاگران برای بازگشت.


"پرش به صفحه"

"تنت" همه چیز را برای انجام مأموریت خود دارد. قلاب خط داستانی فیلم در عنوان آن ، palindrome ، به معنای کلمه ای قابل خواندن در هر دو جهت است. یا رفتاری که نولان برای شخصیت های فیلمش در نظر می گیرد ، کسانی که می توانند به طور عادی در داستان پیش روند ، یا اینکه به عقب برمی گردیم و سعی می کنیم یک گام از دیگری جلو برویم.


چه دینامیکی ، با این لمس خیال ، یک نقشه غیرعادی کلاسیک از یک مأمور مخفی - جان دیوید واشنگتن ، پسر دنزل ، در "BlacKkKlansman" دیده می شود - در پاشنه یک روح شیطانی - کنت برانا ، در حال سرد کردن - که تهدید می کند بشریت.

یکی از تماشاگران کره جنوبی که در آخر هفته قبل از اکران رسمی فیلم مانند 84000 هموطن خود توانست این فیلم را ببیند ، اظهار داشت: "درک این فیلم 10 برابر دشوارتر از Inception است". "اما نولان به وضوح نابغه است."


نولان بدون اینکه انقلابی در ژانرهای فیلم خود ایجاد کند ، 2:30 ساعت را با شور و شوق دنبال می کند. برای قسمت جاسوسی ، عطر و بوی "جیمز باند" وجود دارد. نولان هفته گذشته در یک کنفرانس مطبوعاتی روی صفحه جهانی اعتراف کرد - Covid-19 را ملزم می کند - که توسط "جاسوسی که من را دوست داشت" ، راجر مور ، دوره "باند" مشخص شده است. "اولین کسی است که من در 7 سالگی دیدم ، احساس می کردم می توانم از صفحه به همه گوشه و کنار دنیا بپرم ، این احساسی است که می خواستم دوباره آن را بگیرم."


"زندگی در وسط یک کابوس"

"تنه" که در هفت کشور مختلف فیلمبرداری شده است ، به مشخصات احترام می گذارد. اما لمس نولان یک قهرمان تاریک است ، چیزی که پیش از این هیچ وقت توسط سازندگان حق رای دادن معروف مامور مخفی در خدمات حضرت عالی نبوده است.


بازیگران بی عیب و نقص هستند. رابرت پتینسون کاملاً یک شخصیت مبهم را بازی می کند ، که وقتی خوشحال می شود "عاشق هرج و مرج و زندگی در وسط یک کابوس است". و الیزابت دبیکی بار دیگر عادت یک زن تحقیرآمیز را که دوباره آزادی خود را پیدا می کند ، مانند "بیوه ها" ساخته استیو مک کوئین ، عادت می دهد. این بازیگر با زیبایی گفت: "قدرت او از سفرش به مقاومت می آید."


اساساً ، کارگردان آمریکایی-انگلیسی ، که متن خود را به دانشمندان ارائه می دهد تا در تئاتر زمان به نظریه ها پایبند بمانند ، اولین کسی نیست که در مورد عواقب دستکاری گذشته ، تأمل می کند. "Terminator" یا "Edge Of Tomorrow" (با تام کروز) قبلاً این کار را انجام داده اند. اما در اینجا ، پل های زمان بیشتر و متخلخل تر هستند.


فرم ارسال نظر  ساخت وبلاگ تبلیغاتی  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


رپورتاژ آگهی دائمی در بلاگسازان با 3 لینک فالو رپورتاژ آگهی دائمی در بلاگسازان با 3 لینک فالو مشاهده